Külföldi munka, hajós munka. Folyamatos munkalehetőség luxus hajókon, vendéglátásban, szállodaiparban. Katt ide a hajós munkákhoz.

Bolti eladókat keresünk külföldi munkára,
luxus hajókra angol nyelvterületre. Kiemelkedő kereseti lehetőséggel sürgősen.
Érdeklődni lehet munkanapokon 8-16 óra között a következő telefonszámon az egész országból: 0630-8161469

2010. január 26., kedd

Pénztáros állás- Debrecen

Az Extreme Digital műszaki áruház munkatársat keres debreceni áruházába, pénztárosi munkakörbe.

Feladatok:
- Pénztárosi munkakör teljes ellátása
- Kiadandó termékek ellenőrzése
- Termékekkel kapcsolatos tanácsadás

Elvárások:
- Középfokú végzettség (középiskolai érettségi)
- Alapszintű számítógép felhasználói ismeretek
- Megpályázott munkakörben szerzett gyakorlat
- Ügyfélorientált gondolkodásmód
- Jó kommunikációs, kiváló problémamegoldó és konfliktuskezelő készség
- Precíz és önálló munkavégzés

Előny:
- Idegen nyelv ismerete (angol, német)
- A cég profiljába illő termékkörök mindegyikének ismerete

Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, a pozíció és a kereseti igény megjelölésével az allas@edigital.hu címen lehet.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése