Külföldi munka, hajós munka. Folyamatos munkalehetőség luxus hajókon, vendéglátásban, szállodaiparban. Katt ide a hajós munkákhoz.

Bolti eladókat keresünk külföldi munkára,
luxus hajókra angol nyelvterületre. Kiemelkedő kereseti lehetőséggel sürgősen.
Érdeklődni lehet munkanapokon 8-16 óra között a következő telefonszámon az egész országból: 0630-8161469

2011. október 3., hétfő

Autóértékesítő állás

Autóértékesítő állás :
A soproni Ford-márkakereskedés és szakszerviz felvételt hirdet

Autóértékesítő
munkakörbe.
Elvárások:
- legalább középfokú iskolai végzettség
- kitűnő kommunikációs képesség, kitartás, szorgalom
- jó elemző és rendszerező adottság, önálló munkavégzés
- \"B \" kategóriás jogosítvány
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Amit kínálunk:
Alkalmazotti, határozatlan idejű státusz, rendszeres továbbképzések, szakmai
támogatás.
Eredményes munkájáért versenyképes jövedelem
Pályázatokat fényképes önéletrajzzal levélben kérjük eljuttatni:
For-Top Kft., 9400 Sopron, Gyôri út 42.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése